HABER ARŞİVİ

Naklen Atama İle Yeni Görev Yerine Atanan Personelimize Veda Yemeği Düzenlenmiştir. Personelimize Kurumumuza Yapmış Olduğu Katkılar Nedeniyle Teşekkürlerimizi Sunuyor, Yeni Görev Yerinde Başarılar Diliyoruz.
29.03.2019

 

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi Nedeniyle Kurumumuzda Konferans Verilmiş, Slayt-Kısa Film Gösterisi Yapılmıştır. Program Kapsamında; Kurum Müdürümüz Tarafından "Çanakkale Şehitlerine" Şiiri Okunmuştur. Şehitlerimizi Saygı İle Anıyoruz.
18.03.2019

 

İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı

İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Kapsamında Öğretmenimiz Tarafından Kurumumuzda Konferans Verilmiş, Mehmet Akif Ersoy'un Hayatı İle İlgili Slayt-Kısa Film Gösterisi Yapılmıştır.
12.03.2019

 

Doğumdan Ölüme Her Anı Varlıklarıyla Onurlandıran, Desteklerini Esirgemeyen, Yetiştiren, Bizi Biz Yapma Yolunda Yüreklerindeki Sevgi ve Şefkati Karşılıksız Veren; Tüm Dünya Kadınları ile Kadın Parsonelimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutluyor Sevgi ve Saygılarımı Sunuyorum.

 

Kurumumuzda Görevli Kadın Personelimize Dünya Kadınlar Günü Nedeniyle Kutlama Töreni Düzenlendi.Başta Kadın Personelimiz Olmak Üzere Tüm Kadınların Dünya Kadınlar Gününü Kutluyoruz..
08.03.2019

 

Emekli Olan İnfaz ve Koruma Memurumuza Kahvaltı ve Veda Töreni Düzenlenmiştir.
Kurum Müdürümüz, Emekli Olan Personelimize Yaptığı Çalışmlar Nedeniyle Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce Gönderilen Teşekkür Belgesi ve Emekli Kimlik Kartı ile Teşekkür Plaketi Takdim Ederek, Emeklilik Yaşamında Sağlık ve Mutluluk Dilemiştir.
Personelimize Sağlıklı ve Mutlu Bir Emeklilik Dönemi Diliyoruz.
15.02.2019

 

Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programı

Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programı Kapsamında Öğretmenimiz Tarafından Kurumumuzda Konferans Verilmiş, Cumhuriyetin İlanı İle İlgili Slayt Gösterisi Yapılmıştır.
22.10.2018

 

Personel Kahvaltı Etkinliği

Kurumumuzda düzenlenen sabah kahvaltısında personelimiz bir araya geldi.
Düzenlenen kahvaltıya Kurum Müdürlerimiz ile birimlerde görevli çalışanlar katıldı.
Kurum Müdürümüz konuşmasında, personelimize, Bayram sonrası yoğun iş yükü karşısında gösterdikleri gayretli çalışmalar nedeniyle, teşekkür etti.
22.06.2018

 

Personel Bayramlaşma Toplantısı

Kurumumuz Personeli Bayramlaşma Amacıyla Kurum İdaremizin Düzenliği Etkinlikte Biraraya Gelmiştir. Etkinlikte Kurum Müdürümüz Personelimizin Bayramını Kutladığı Bir Konuşma Yapmıştır. Tüm Personelimizin Bayramını Kutlar, Çalışmalarında Başarılar Dileriz.

18.06.2018

 

Konferans: Ramazan ve İslam Dini

Kurumumuzda Ramazan ve İslam Dini konferansı verilmiştir. Konferansa Tevhit Camii İmamı Sayın Burhan Esen'in Kuran Tilaveti ile başlandı. Etimesgut İlçe Müftüsü Sayın Yunus Can tarafından verilen konferans sonunda sayın imamımız tarafından ilahiler okundu.
30.05.2018

 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

 

Konferans: 19 Mayıs ve Atatürk

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Nedeniyle Kurum Öğretmenimiz Tarafından Konferans Verilmiştir. Konferansa Kurum Müdürümüz, Kurum II. Müdürlerimiz, Personelimiz ile Kurum İç Hizmetlerinde Çalışan Hükümlüler Katılmışlardır.
18.05.2018

 

Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yazılı Sınavı ve Sözlü Sınav Sonucuna Göre Başarılı Olarak; Teknisyenliğe, İkinci Müdürlüğe Atanan Personelimiz ile Emekli Olan İnfaz ve Koruma Başmemurumuza veda yemeği düzenlenmiştir.
26.03.2018

 

Emekli Olan Kurumumuz İnfaz ve Koruma Başmemurumuza Tören Düzenlenmiştir. Kurum Müdürümüz, Emekli Olan Personelimize Yaptığı Çalışmlar Nedeniyle Teşekkür Ederek, Emeklilik Yaşamında Sağlık ve Mutluluk Dilemiştir.
19.03.2018

 

Kurumumuzda Görevli Kadın Personelimize Dünya Kadınlar Günü Nedeniyle Kutlama Töreni Düzenlendi. Başta Kadın Personelimiz Olmak Üzere Tüm Kadınların Dünya Kadınlar Gününü Kutluyoruz
08.03.2018

 

Stajer Hakim Savcı Adayları, Ceza İnfaz Kurumlarının Yapısı ve İşleyişini Yerinde İncelemek Amacıyla Kurumumuzu Ziyaret Etmişlerdir. Kurum Müdürümüz Hakim Savcı Adaylarına Uygulamalar Hakkında Bilgi Vermiştir.
06.03.2018

 

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcımız, Daire Başkanımız ve Genel Müdürlüğümüzde Görevli Hakimlerimiz 27.02.2017 tarihinde Kurumumuzu ziyaret etti.
Genel Müdür Yardımcımız ve beraberindeki heyet kurumumuzda incelemelerde bulundu, kurum işleyişi hakkında bilgi aldı.
27.02.2018

 

Kurumumuzda düzenlenen sabah kahvaltısında personelimiz bir araya geldi. Personel arasındaki birlik ve beraberliği pekiştirme ve kaynaşma amaçlı düzenlenen kahvaltıya Kurum Müdürlerimiz ile birimlerde görevli çalışanlar katıldı. Kurum Müdürümüz kahvaltıyı düzenleyen birime ve tüm çalışanlara birlik ve beraberliktelikleri ve çalışmaları nedeniye teşekkür etti.
23.02.2018

 

Hakim-Savcı Adayı Sınavında Başarılı Olarak, Hakim-Savcı Adayı Olarak Atanan Personelimiz ile Yeni Görev Yerlerine Atanan Personelimize Veda Yemeği Düzenlendi. Personelimize Yeni Görevlerinde de Başarılarının Devamını Diliyoruz.
19.01.2018

 

...2018 yılının ülkemize, aziz milletimize, tüm insanlığa, huzur, barış, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ederken, mesai arkadaşlarımın ve ailelerinin; milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.