HABERLER

Aralık 2017 Açık Görüş Ziyaretleri;
04-08 Aralık Tarihleri Arasında 1. Hafta 1. Grup,
11-15 Aralık Tarihleri Arasında 2. Hafta 2. Grup Olarak Yapılacaktır. Açık Görüş Tarihleri Dışında Kalan Günlerde Kapalı Görüş Ziyaretleri Devam Etmektedir.
Ziyaret Programı ve Kurallar

 

24 Kasım Öğretmenler Günü Nedeniyle, Kurum Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Kutlamak Amacıyla Tören Düzenlenmiştir. Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Kutluyoruz.
Ayrıntılar

 

Kurum Öğretmenlerimizin ve Tüm Öğretmenlerin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.
24.11.2017

 

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 79. ölüm yıldönümü nedeniyle kurumumuzda anma töreni düzenlendi.Törene Cumhuriyet Başsavcıvekilimiz, Sayın Kurum Müdürlerimiz, Sayın Jandarma Bölük Komutanı,Değerli Kurum Persoenlimiz ve Jandarma Askerleri katılmışlardır.
Ayrıntılar

 

Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygıyla, Sevgiyle Anıyoruz.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.

 

Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programı Kapsamında Öğretmenimiz Tarafından Kurumumuzda Konferans Verilmiş, Cumhuriyetin İlanı İle İlgili Slayt Gösterisi Yapılmıştır.
Ayrıntılar

 

...Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, Kurban Bayramını hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.
Bayramlar, Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı, eşin, dostun, akrabanın,
Mesajın Tamamı

 

Kurum Müdürlüğümüzce, Tayin Olan Personele Veda Yemeği Düzenlenmiştir.
Ayrıntılar
30.06.2017

 

...Milli birlik ve beraberliğin, toplumsal anlayış ve dayanışmanın, huzur ve hoşgörünün emsali olan Ramazan Bayramının, yardımlaşma, dayanışma, sevgi ve hoşgörü duygularımızı güçlendiren bir anlayışa vesile olmasını diliyorum. Milletimizin, personelimizin ve ailelerinin Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimle kutlarım.
Mesajın Tamamı

 

Kurumumuzda Ramazan Ayı ve Kadir Gecesi Konferansı Düzenlendi.
Ayrıntılar
19.06.2017

 

Yeni Görevine Atanan Kurum Doktorumuza, Kurumumuzda Veda Töreni Düzenlendi. Kurum Müdürümüzün, Başarıları Nedeniyle Plaket Takdim Ettiği Doktorumuza;
Yeni Görevinde Başarılar Diliyoruz.
Ayrıntılar
13.06.2017

 

Kurum Müdürlüğümüz tarafından organize edilen iftar yemeğinde personelimiz ve aileleri bir araya geldiler. Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen yemekte ayrıca emekli olan İnfaz ve Koruma Başmemurumuz ile tayin olan İdare Memurumuza çalışmaları nedeniyle kurum müdürümüz tarafından plaket sunuldu.
Ayrıntılar
11.06.2017

 

Kurum Müdürlüğümüzce Hafta Sonu Düzenlenecek İftar Yemeğine Vardiya Nedeniyle Katılamayacak Vardiyalı Çalışan Kurum Personeline İftar Yemeği Düzenlenmiştir
Ayrıntılar
06.06.2017

 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun.

 

Kurum Müdürlüğümüzce, Personelinin Birlik ve Beraberliğini Sağlamak, Motivasyonunu Arttırmak Amacıyla Kahvaltı Etkinliği Düzenlenmiştir.
Ayrıntılar
21.04.2017

 

Kutlu Doğum Haftası Nedeniyle Kurumumuzda Tören Düzenlendi.
Ayrıntılar
19.04.2017

 

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi Nedeniyle Kurumumuzda Program Düzenlendi. Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz.
Ayrıntılar
17.03.2017

 

< Kurumumuzda Görevli Kadın Personelimize Dünya Kadınlar Günü Nedeniyle Kutlama Töreni Düzenlendi.Başta Kadın Personelimiz Olmak Üzere Tüm Kadınların Dünya Kadınlar Gününü Kutluyoruz.
Ayrıntılar
08.03.2017

 

Kurum Müdürlüğümüzce, Personelinin Birlik ve Beraberliğini Sağlamak, Motivasyonunu Arttırmak Amacıyla Kahvaltı Etkinliği Düzenlenmiştir.
Ayrıntılar
06.01.2017

 

...2017 yılının ülkemize, aziz milletimize, tüm insanlığa, huzur, barış, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ederken, mesai arkadaşlarımın ve ailelerinin; milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.
Mesajın Tamamı

 

Haber Arşivi