HABERLER

28, 29, 30, 31 Ağustos tarihlerinde kapalı görüşlerini gerçekleştirecek olan 1. Grup hükümlü ve tutukluların kapalı görüş günlerinin Bakanlar Kurulu kararı ile tatil edilen günlere denk gelmesi nedeniyle herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için aşağıda belirtilen program dahilinde gerçekleştirilecektir
28-31 Ağustos Ziyaret Programı

 

02-03-04-05-06 Eylül 2017 tarihlerinde Kurban Bayramı münasebetiyle Sincan 1 Nolu F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumumuzda Açık Görüş Yapılacaktır.
Ziyaret Programı ve Kurallar

 

Hükümlü ve Tutukluların Telefon Görüşmeleri Hakkında Duyuru
Duyuru Metni

 

Kurum Müdürlüğümüzce, Tayin Olan Personele Veda Yemeği Düzenlenmiştir.
Ayrıntılar
30.06.2017

 

Kapalı görüş ziyaretleri, bir hafta bir grup diğer hafta diğer grup olmak üzere devam etmektedir.
Ziyaret Programı ve Kurallar

 

...Milli birlik ve beraberliğin, toplumsal anlayış ve dayanışmanın, huzur ve hoşgörünün emsali olan Ramazan Bayramının, yardımlaşma, dayanışma, sevgi ve hoşgörü duygularımızı güçlendiren bir anlayışa vesile olmasını diliyorum. Milletimizin, personelimizin ve ailelerinin Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimle kutlarım.
Mesajın Tamamı

 

Kurumumuzda Ramazan Ayı ve Kadir Gecesi Konferansı Düzenlendi.
Ayrıntılar
19.06.2017

 

Yeni Görevine Atanan Kurum Doktorumuza, Kurumumuzda Veda Töreni Düzenlendi. Kurum Müdürümüzün, Başarıları Nedeniyle Plaket Takdim Ettiği Doktorumuza;
Yeni Görevinde Başarılar Diliyoruz.
Ayrıntılar
13.06.2017

 

Kurum Müdürlüğümüz tarafından organize edilen iftar yemeğinde personelimiz ve aileleri bir araya geldiler. Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen yemekte ayrıca emekli olan İnfaz ve Koruma Başmemurumuz ile tayin olan İdare Memurumuza çalışmaları nedeniyle kurum müdürümüz tarafından plaket sunuldu.
Ayrıntılar
11.06.2017

 

Kurum Müdürlüğümüzce Hafta Sonu Düzenlenecek İftar Yemeğine Vardiya Nedeniyle Katılamayacak Vardiyalı Çalışan Kurum Personeline İftar Yemeği Düzenlenmiştir
Ayrıntılar
06.06.2017

 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun.

 

Kurum Müdürlüğümüzce, Personelinin Birlik ve Beraberliğini Sağlamak, Motivasyonunu Arttırmak Amacıyla Kahvaltı Etkinliği Düzenlenmiştir.
Ayrıntılar
21.04.2017

 

Kutlu Doğum Haftası Nedeniyle Kurumumuzda Tören Düzenlendi.
Ayrıntılar
19.04.2017

 

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi Nedeniyle Kurumumuzda Program Düzenlendi. Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz.
Ayrıntılar
17.03.2017

 

< Kurumumuzda Görevli Kadın Personelimize Dünya Kadınlar Günü Nedeniyle Kutlama Töreni Düzenlendi.Başta Kadın Personelimiz Olmak Üzere Tüm Kadınların Dünya Kadınlar Gününü Kutluyoruz.
Ayrıntılar
08.03.2017

 

Kurum Müdürlüğümüzce, Personelinin Birlik ve Beraberliğini Sağlamak, Motivasyonunu Arttırmak Amacıyla Kahvaltı Etkinliği Düzenlenmiştir.
Ayrıntılar
06.01.2017

 

...2017 yılının ülkemize, aziz milletimize, tüm insanlığa, huzur, barış, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ederken, mesai arkadaşlarımın ve ailelerinin; milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.
Mesajın Tamamı

 

Haber Arşivi