HABERLER

Kahvaltı Etkinliği

Yılbaşı kutlaması, personel arasında birlik beraberliğin, çalışma motivasyonunun artırılması amacıyla kurumumuzda kahvaltı etkinliği düzenlenmiştir.
Ayrıntılar

03.01.2020

 

2020 yılının ülkemize, aziz milletimize, tüm insanlığa, huzur, barış, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ederken, mesai arkadaşlarımın ve ailelerinin; milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

Telefon Görüşme Günleri

Telefon Görüşme Gün ve Saatleri
Telefon Görüşme Programı

 

Açık ve Kapalı Ziyaret Günleri

Açık Görüş Ziyaretleri her ayın İlk tam haftasında, Kapalı Ziyaretler ise Açık Görüş Ziyaret haftası dışında her hafta olarak program dahilinde devam Etmektedir.
Ziyaret Programı

 

Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü Sevgi ve Saygıyla Anıyoruz.

 

Konferans 10 Kasım ve Atatürk

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün 81. ölüm yıldönümü nedeniyle kurumumuzda anma törenleri kapsamında konferans düzenlendi.
Ayrıntılar

09.11.2019

 

Mevlid-i Nebi Haftası Etkinlikleri

Kurumumuzda; Mevlid-i Nebi Haftası Etkinlikleri Kapsamında Sincan 1 Nolu L Tipi Kurum Vaizi Tarafından "Hz. Muhammed ve Aile" Konulu Konferans Verilmiştir.
Ayrıntılar

05.11.2019

 

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.

 

Duyuru

28 Ekim Öğleden Sonra ile 29 Ekim Günlerinde Resmi tatil Olması Nedeniyle Açık veya Kapalı Ziyaret Yoktur. Bilgi İçin Kurumumuz Ziyaret Kabul Biriminden Telefonla Bilgi Alabilirsiniz.

 

Konferans 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Kurumumuzda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Nedeniyle Konferans Verilmiştir. Konferansa Personelimiz ile Kurum İç Hizmetlerinde Çalışan Hükümlüler Katılmışlardır.
Ayrıntılar

25.10.2019

 

Kahvaltı Etkinliği

Yeni görev yerlerine atanan personelimizi uğurlamak amacıyla kahvaltı etkinliği düzenlenmiştir. Kahvaltıya Kurum Müdürlerimiz ile birimlerde görevli çalışanlar katıldı. Kurum Müdürümüz konuşmasında, yeni görev yerlerine atanan personelimize, gösterdikleri gayretli çalışmalar nedeniyle teşekkür etti.
Ayrıntılar

11.10.2019

 

Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.

 

Kurumumuzda 30 Ağustos Zafer Bayramı Nedeniyle Konferans Verilmiştir. Konferansa Kurum Müdürlerimiz, Personelimiz ile Kurum İç Hizmetlerinde Çalışan Hükümlüler Katılmışlardır.
29.08.2019

 

Kurum Müdürümüzün Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

...Milli birlik ve beraberliğin, toplumsal anlayış ve dayanışmanın, huzur ve hoşgörünün emsali olan Kurban Bayramının, yardımlaşma, dayanışma, sevgi ve hoşgörü duygularımızı güçlendiren bir anlayışa vesile olmasını diliyorum. Milletimizin, personelimizin ve ailelerinin Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutlarım.

 

Personel Bayramlaşma Toplantısı

Kurumumuz Personeli Bayramlaşma Amacıyla Kurum İdaremizin Düzenliği Etkinlikte Biraraya Gelmiştir. Etkinlikte Kurum Müdürümüz Personelimizin Bayramını Kutladığı Bir Konuşma Yapmıştır. Tüm Personelimizin Bayramını Kutlar, Çalışmalarında Başarılar Dileriz.
Ayrıntılar

10.06.2019

 

Kurum Müdürlüğümüzce Personel İftar Yemeği Etkinliği Düzenlenmiştir. İftar Yemeğine, Kurum Personelimiz Aileleriyle Beraber Geniş Bir Katılım Göstermiştir. İftar Yemeğinde Kurum Müdürümüz Personelin Manevi Yönüne Hitap Ederek Birlik Beraberlik Mesajları vermiştir. Ramazan Ayının Tüm İslam Alemine Hayırlara Vesile Olmasını Dileriz.
20.05.2019

 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun.

 

Kurumumuzda 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Nedeniyle Konferans Verilmiştir. Konferansa Kurum Müdürlerimiz, Personelimiz ile Kurum İç Hizmetlerinde Çalışan Hükümlüler Katılmışlardır.
18.05.2019

 

Güney Sudan Heyeti, Ceza İnfaz Kurumumuzu Ziyaret Etmiştir. Heyet Üyelerine, Kurum Müdürümüz Ceza İnfaz Kurumuz ve Ceza İnfaz Sistemimiz Hakkında Bilgi Vermiştir.
14.05.2019

 

Ceza İnfaz Kurumları Personeli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Kurumumuzu Ziyaret Ederek, Personelimize Cipder Hakkında Bilgi Vermişlerdir.
Değerli Yönetim Kurulu Üyelerine Ziyaretleri İçin Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.
24.04.2019

 

Kurum Müdürlüğümüzün Düzenlemiş Olduğu Masa Tenisi Turnuvası Devam Etmektedir. Turnuva Katılan Tüm Personelimize Başarılar Diliyoruz.
24.04.2019

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle Kurum Öğretmenimiz Tarafından Konferans Verilmiştir. Konferansa Kurum Müdürlerimiz, Personelimiz ile Kurum İç Hizmetlerinde Çalışan Hükümlüler Katılmışlardır.
22.04.2019

 

Görevlerinde Gösterdikleri Gayret ve Başarı Nedeniyle Ayın Personeli Seçilen Personelimize Kutlama Töreni Düzenlendi. Törende Kurum Müdürümüz Tarafından Başarı Belgeleri Takdim Edildi. Ayın Personeli Seçilen Personelimizi Kutluyor ve Başarılarının Devamını Diliyoruz.

 

Haber Arşivi