HABERLER

Ceza İnfaz Kurumları Personeli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Kurumumuzu Ziyaret Ederek, Personelimize Cipder Hakkında Bilgi Vermişlerdir. Değerli Yönetim Kurulu Üyelerine Ziyaretleri İçin Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.
24.04.2019
Ayrıntılar

 

Kurum Müdürlüğümüzün Düzenlemiş Olduğu Masa Tenisi Turnuvası Devam Etmektedir. Turnuva Katılan Tüm Personelimize Başarılar Diliyoruz.
24.04.2019
Ayrıntılar

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle Kurum Öğretmenimiz Tarafından Konferans Verilmiştir. Konferansa Kurum Müdürlerimiz, Personelimiz ile Kurum İç Hizmetlerinde Çalışan Hükümlüler Katılmışlardır.
22.04.2019
Ayrıntılar

 

Duyuru

23 Nisan ve 1 Mayıs Tarihlerinde Kapalı Görüşler Program Dahilinde Devam Edecektir. Programda Bir Değişiklik Yapılmamıştır. Ayrıca Aylık Açık Görüş Ziyaretleri Her Ayın İlk Tam Haftası, Kapalı Görüşler ise Açık Görüş Haftası Dışında Program Dahilinde Her Hafta Yapılmaktadır.
Ziyaret Programı

 

Görevlerinde Gösterdikleri Gayret ve Başarı Nedeniyle Ayın Personeli Seçilen Personelimize Kutlama Töreni Düzenlendi. Törende Kurum Müdürümüz Tarafından Başarı Belgeleri Takdim Edildi. Ayın Personeli Seçilen Personelimizi Kutluyor ve Başarılarının Devamını Diliyoruz.
05.04.2019 Ayrıntılar

 

Naklen Atama İle Yeni Görev Yerine Atanan Personelimize Veda Yemeği Düzenlenmiştir. Personelimize Kurumumuza Yapmış Olduğu Katkılar Nedeniyle Teşekkürlerimizi Sunuyor, Yeni Görev Yerinde Başarılar Diliyoruz.
29.03.2019

 

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi Nedeniyle Kurumumuzda Konferans Verilmiş, Slayt-Kısa Film Gösterisi Yapılmıştır. Program Kapsamında; Kurum Müdürümüz Tarafından "Çanakkale Şehitlerine" Şiiri Okunmuştur. Şehitlerimizi Saygı İle Anıyoruz.
18.03.2019

 

İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı

İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Kapsamında Öğretmenimiz Tarafından Kurumumuzda Konferans Verilmiş, Mehmet Akif Ersoy'un Hayatı İle İlgili Slayt-Kısa Film Gösterisi Yapılmıştır.
12.03.2019

 

Doğumdan Ölüme Her Anı Varlıklarıyla Onurlandıran, Desteklerini Esirgemeyen, Yetiştiren, Bizi Biz Yapma Yolunda Yüreklerindeki Sevgi ve Şefkati Karşılıksız Veren; Tüm Dünya Kadınları ile Kadın Parsonelimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutluyor Sevgi ve Saygılarımı Sunuyorum.

 

Kurumumuzda Görevli Kadın Personelimize Dünya Kadınlar Günü Nedeniyle Kutlama Töreni Düzenlendi.Başta Kadın Personelimiz Olmak Üzere Tüm Kadınların Dünya Kadınlar Gününü Kutluyoruz..
08.03.2019

 

Emekli Olan İnfaz ve Koruma Memurumuza Kahvaltı ve Veda Töreni Düzenlenmiştir.
Kurum Müdürümüz, Emekli Olan Personelimize Yaptığı Çalışmlar Nedeniyle Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce Gönderilen Teşekkür Belgesi ve Emekli Kimlik Kartı ile Teşekkür Plaketi Takdim Ederek, Emeklilik Yaşamında Sağlık ve Mutluluk Dilemiştir.
Personelimize Sağlıklı ve Mutlu Bir Emeklilik Dönemi Diliyoruz.
15.02.2019

 

Haber Arşivi