HABERLER

Kapalı Görüş Ziyaretleri Gruplar Halinde Devam Etmektedir
Ziyaret Programı ve Kurallar

 

Hakim-Savcı Adayı Sınavında Başarılı Olarak, Hakim-Savcı Adayı Olarak Atanan Personelimiz ile Yeni Görev Yerlerine Atanan Personelimize Veda Yemeği Düzenlendi. Personelimize Yeni Görevlerinde de Başarılarının Devamını Diliyoruz.
Ayrıntılar
19.01.2018

 

...2018 yılının ülkemize, aziz milletimize, tüm insanlığa, huzur, barış, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ederken, mesai arkadaşlarımın ve ailelerinin; milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.
Mesajın Tamamı

 

Kurum Müdürlüğümüzce, Personelin Birlik ve Beraberliğini Sağlamak, Motivasyonunu Arttırmak Amacıyla Kahvaltı Etkinliği Düzenlenmiştir. Etkinlikte Konuşma Yapan Kurum Müdürümüz, Personelimizin Yıl Boyunca Gayretli Çalışmasına Teşekkür Ederek, Yeni Yıllarını Kutlamıştır...
Ayrıntılar
29.12.2017

 

Hakim-Savcı Adaylığı Sınavında Başarılı Olarak, Hakim-Savcı Adayı Olarak Atanan Personelimize Veda Töreni Düzenlendi. Personelimizi Başarısından Dolayı Kutluyor, Yeni Görevinde de Başarılarının Devamını Diliyoruz.
Ayrıntılar

 

24 Kasım Öğretmenler Günü Nedeniyle, Kurum Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Kutlamak Amacıyla Tören Düzenlenmiştir. Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Kutluyoruz.
Ayrıntılar

 

Kurum Öğretmenlerimizin ve Tüm Öğretmenlerin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.
24.11.2017

 

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 79. ölüm yıldönümü nedeniyle kurumumuzda anma töreni düzenlendi.Törene Cumhuriyet Başsavcıvekilimiz, Sayın Kurum Müdürlerimiz, Sayın Jandarma Bölük Komutanı,Değerli Kurum Persoenlimiz ve Jandarma Askerleri katılmışlardır.
Ayrıntılar

 

Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygıyla, Sevgiyle Anıyoruz.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.

 

Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programı Kapsamında Öğretmenimiz Tarafından Kurumumuzda Konferans Verilmiş, Cumhuriyetin İlanı İle İlgili Slayt Gösterisi Yapılmıştır.
Ayrıntılar

 

...Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, Kurban Bayramını hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.
Bayramlar, Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı, eşin, dostun, akrabanın,
Mesajın Tamamı

 

Haber Arşivi