16 Eylül - 29 Eylül 2021 Tarihleri Arası Kapalı Ziyaret Programı
  13.09.2021

  ÖNEMLİ NOT: Ziyaret saatleri daha önceki ziyaret saatlerinden farklıdır. Ziyaret saatlerini dikkatlice incelemeniz yararınıza olacaktır.

  Eylül ayındaki kapalı ziyaretlerde, HES kodu sorgulaması yapılarak ziyaretçiler kabul edilecektir. Hükümlü ve tutuklu yakınlarının kurumumuza gelirken HES kodu almaları gerekmektedir.

  Tüm odaların kapalı ziyaret saatleri aşağıdaki gibi düzenlenmiştir. Belirtilen saatlerin dışında gelenler kesinlikle ziyaret yapamayacaklardır. Ziyarete gelen kişi sayısı, COVID 19 tedbirleri nedeniyle iki (2) kişi (çocuk dahil) olarak sınırlandırılmıştır. 

  Ekim ayı ziyaret programı daha sonra yayınlanacaktır. Ekim ziyaret programı teknik aksaklıklar nedeniyle yayınlanamazsa Ziyaret Kayıt Kabul birimini santral telefonlarımızdan bağlatarak bilgi alabilirsiniz. 

  Kapalı ziyaretlerde eşya giriş ve çıkışına izin verilecektir. Gelen eşyalar 24 saat sonunda teslim edilecektir. Eşyası gelecek olan tutuklu ve hükümlüler, ziyaretçileri ile görüşerek çıkaracağı eşya adedi kadar eşya getirtebileceklerdir.

  Not: Göz kayıt ve kimlik kontrol işlemleri için;  ziyaret başlamadan 1 saat önce ziyaret kabul binasında hazır olunması gerekmektedir.

  Adres

  Ceza İnfaz Kurumları Kampusu Sincan 1 Nolu F Tipi Yüksek Güvenlikli Ceza İnfaz Kurumu Yenikent/Sincan/Ankara

  Telefon

  0 312 254 01 03

  E-Posta

  ankara.1nftcikisaretadalet.gov.tr