5 Eylül 2022 Tarihinden İtibaren Geçerli Açık ve Kapalı Görüş Ziyaret Programı
  31.08.2022

  - Aşağıdaki program 5 Eylül 2022 tarihinden itibaren geçerli açık ve kapalı görüş ziyaret programıdır. Ağırlaştırılmış Müebbet Hükümlüleri Dışında 1 ay bounca aynı olarak uygulanacaktır. Bununla birlikte programda değişiklik olması ihtimaline karşın ziyarete gelmeden önce ziyaret gün ve saatlerinizi yeniden kontrol ediniz.

  - 5 Eylül - 9 Eylül arası açık görüş, diğer haftalar kapalı görüş ziyaretleri yapılacaktır.

  - Açık Görüş Ziyaretleri 45 dakika, Kapalı Görüş Ziyaretleri 1 Saattir

  Açık ve Kapalı  görüş ziyaretlerinde: hükümlü ve tutuklular; eşi, anne, babası, büyükanne ve büyükbabası, çocuğu, torunu, kardeşi, gelini, damadı, kayınbiraderi, baldızı, yengesi, eniştesi, görümcesi, kayınvalidesi, kayınpederi, kayınvalidesinin annesi ve babası, kayınpederinin anne ve babası, eşinin başkasından olma çocuğu, büyükanne ve büyük babasının anne ve babaları, torun çocuğu, kardeş çocuğu, eşi, amcası, halası, dayısı, teyzesi ve bunların eşleri ile vasisi, kayyımıyla ve bildirdiği 3 kişi (arkadaş görüşü) görüşebilir.

  - Ancak; ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına mahkûm olanlar anne, baba, büyükanne, büyükbaba, büyükanne ve büyük babasının anne ve babaları, eş, çocuk, torun ve vasisi kardeşleriyle görüşebilirler.

  - Ziyaretçi sayısı toplam 6 kişi ile sınırlıdır.

  - Kapalı ziyaretler sırasında eşya değişimi yapılmaktadır.

  - Kitap değişimi sadece açık görüşte yapıcaktır.

  - Göz kayıt ve kimlik kontrol işlemleri için;  ziyaret başlamadan 1 saat önce ziyaret kabul binasında hazır olunması gerekmektedir.

  -  Ziyaret gün ve saat tablosunda hükümlü ve tutuklunun oda numarasını bulamayan ziyaretçiler kurumu arayarak bilgi alabilirler.

  - Ziyarete gelmeden önce bir değişiklik olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir.

  -  Sayfayı cep telefonu ile görüntülüyorsanız aşağıdaki çizelgeye dokunduğunuzda ekranı kaplar.

    

  Adres

  Ceza İnfaz Kurumları Kampusu Sincan 1 Nolu F Tipi Yüksek Güvenlikli Ceza İnfaz Kurumu Yenikent/Sincan/Ankara

  Telefon

  0 312 254 01 03

  E-Posta

  ankara.1nftcikisaretadalet.gov.tr