Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

  Açık ve Kapalı Görüş Ziyaret Programı
  02.03.2023

  Açık ve Kapalı Görüş Ziyaretleri

  - Açık ve Kapalı Görüş ziyaretlerinde: hükümlü ve tutuklular; eşi, anne, babası, büyükanne ve büyükbabası, çocuğu, torunu, kardeşi, gelini, damadı, kayınbiraderi, baldızı, yengesi, eniştesi, görümcesi, kayınvalidesi, kayınpederi, kayınvalidesinin annesi ve babası, kayınpederinin anne ve babası, eşinin başkasından olma çocuğu, büyükanne ve büyük babasının anne ve babaları, torun çocuğu, kardeş çocuğu, eşi, amcası, halası, dayısı, teyzesi ve bunların eşleri ile vasisi, kayyımıyla ve bildirdiği 3 kişi (arkadaş görüşü) görüşebilir.

  - Ancak; ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına mahkûm olanlar anne, baba, eş, çocuk, torun, büyükanne, büyükbaba ve kardeşleriyle görüşebilirler.

  06.Mart.2023 - 10.Mart.2023 tarihleri arasındaki haftada ziyaretler açık görüş olarak yaptırılacaktır. Diğer tarihlerde ise kapalı görüş yaptırılacaktır.

  - Ziyaretçi sayısı toplam 6 kişi ile sınırlıdır.

  - Göz kayıt ve kimlik kontrol işlemleri için; ziyaret başlamadan 1 saat önce ziyaret kabul binasında hazır olunması gerekmektedir.

  - Ziyaret gün ve saat tablosunda hükümlü ve tutuklunun koğuş numarasını bulamayan ziyaretçiler kurumu arayarak bilgi alabilirler.

  - Ziyarete gelmeden önce bir değişiklik olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir.

   

   

  Adres

  Ceza İnfaz Kurumları Kampusu Sincan 1 Nolu F Tipi Yüksek Güvenlikli Ceza İnfaz Kurumu Yenikent/Sincan/Ankara

  Telefon

  0 312 254 01 03

  E-Posta

  ankara.1nftcikisaretadalet.gov.tr