Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Ocak Ayı Kapalı Görüş Ziyaret Programı
  05.01.2024

  Açık ve Kapalı Görüş ziyaretlerinde: hükümlü ve tutuklular; eşi, anne, babası, büyükanne ve büyükbabası, çocuğu, torunu, kardeşi, gelini, damadı, kayınbiraderi, baldızı, yengesi, eniştesi, görümcesi, kayınvalidesi, kayınpederi, kayınvalidesinin annesi ve babası, kayınpederinin anne ve babası, eşinin başkasından olma çocuğu, büyükanne ve büyük babasının anne ve babaları, torun çocuğu, kardeş çocuğu, eşi, amcası, halası, dayısı, teyzesi ve bunların eşleri ile vasisi, kayyımıyla ve bildirdiği 3 kişi (arkadaş görüşü) görüşebilir.- Ancak; ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına mahkûm olanlar anne, baba, eş, çocuk, torun, büyükanne, büyükbaba ve kardeşleriyle görüşebilirler.

  Ziyaretçi sayısı toplam 6 kişi ile sınırlıdır.

  Göz kayıt ve kimlik kontrol işlemleri için; ziyaret başlamadan 1 saat önce ziyaret kabul binasında hazır olunması gerekmektedir.

  Ziyaret gün ve saat tablosunda hükümlü ve tutuklunun koğuş numarasını bulamayan ziyaretçiler kurumu arayarak bilgi alabilirler.

  Ziyarete gelmeden önce bir değişiklik olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir.

  Ziyaretçiler, ceza infaz kurumunun düzen ve güvenliğini, hükümlü ve tutukluların sağlığını bozabilecek nitelikteki eşya ve maddeler ile her türlü iletişim araçları ve taşıma izin belgesi olsa dahi silahlar kuruma alınmaz.

  Ziyaret sırasında hükümlü ve tutuklulara para, kıymetli evrak ve eşya verilmez. Hükümlü ve tutuklulara para verilmesi ancak ziyaret için kaydınızın yapıldığı ziyaret kayıt-kabul binasında bulunan Emanet Para Memurluğunda hükümlü ve tutuklu adına şahsen para yatırılması ya da para havale edilmesi ile gerçekleştirilir. Para havalesi için sitemizin Emanet Para İşlemleri kısmından yararlanabilirsiniz.

  Adres

  Ceza İnfaz Kurumları Kampusu Sincan 1 Nolu F Tipi Yüksek Güvenlikli Ceza İnfaz Kurumu Yenikent/Sincan/Ankara

  Telefon

  0 312 254 01 03

  E-Posta

  ankara.1nftcikisaretadalet.gov.tr